جراح زنان خوب در مشهد و چطوری از بهترین جراح تهران راهنمایی بگیرم؟
09 مه
۰
(۰)
Rate this post

شاخه‌ای از علم پزشکی زنان و زایمان وجود دارد که به درمان بیماری‌های زنان خواهد پرداخت. پزشکانی که در این حوزه فعال هستند جراح زنان، نامیده می‌‌شوند. جراح زنان شخصی می‌باشد که تخصص و تجربه کافی در تمامی‌مشکلات مرتبط به زنان دارد. در شاخه مربوطه به حوزه بیماری‌های مرتبط با دستگاه تناسلی، زایمان‌های طبیعی و سزارین، ناباروری، مشکلات جنسی و… پرداخته می‌شود.

یک جراح زنان خوب همچنین باید شناخت کامل از آناتومی‌ناحیه تناسلی داشته باشد. داشتن مهارت و و تجربه در کنار تخصص در زمینه جراحی زیبایی زنان بسیار پر اهمیت است. بنابراین اگر قصد جراحی دارید اولین و مهم‌ترین معیاری را که پس از نوع تخصص پزشک باید مورد ارزیابی قرار بدهید تجربه و مهارت وی است. خوب است قبل از مراجعه به یک جراح زنان خوب در مشهد ابتدا سطح تحصیلی ایشان و نیز مدتی که صرف انواع درمان‌های پزشکی نموده است را ارزیابی نمایید.

شما به سادگی و تنها با بررسی آمار ابتلا به بیماری‌های زنان که رو به کاهش هم نیست، متوجه کاربرد و نقش انواع جراحی‌های زنان خواهید شد. بنابراین امروزه با داشتن این نیاز، اهمیت و الزام مراجعه و حتی شناخت یک جراح زنان خوب محرز می‌گردد. بیایید در مقاله امروز کمی‌از معیارهای انتخاب یک جراح زنان مناسب را با هم مرور کنیم. همانطور که می‌دانید جراحی‌های زنان شامل جراحی زیبایی و جراحی درمانی می‌شود. در ابتدای مطلب قصد داریم از معیارهای بهترین جراح در تهران برایتان شرح دهیم. با ما همراه شوید.

معیارهای بهترین جراح زنان

·         بیمار محور بودن: همانطور که گفته شد بعد از تخصص و مهارت و تجربه موارد زیاد دیگری در انتخاب یک پزشک خوب موثر است. الویت دادن به بیمار یک نمونه از آن می‌باشد. اکثر اوقات افراد تلاش می‌کنند تا به پزشکانی مراجعه کنند که او با حوصله و دقت به حرف‌ها و دغدغه‌هایش گوش بدهد و از طرفی رفتاری صمیمانه از خود بروز دهد. بنابراین در اولویت گذاشتن مراجعه کننده و بیمار و نیز اهمیت دادن به او بسیار حائز اهمیت است.

 • رازدار بودن پزشک: ویژگی بعدی یک پزشک جراح زنان و زایمانخوب، راز داری او می‌باشد، طوری که اطلاعات مندرج در پرونده پزشکی بیمار را بدون کسب اجازه از او، در اختیار شخص دیگر قرار ندهد. این اقدام احساس آرامش و اطمینان خاطر را، برای درمان و پیگیری‌های لازم به بیمار خواهد کرد.
 • قدرت تصمیم گیری: این توانایی نیز یکی از ویژگی‌های مهم یک پزشک جراح و متخصص می‌باشد. بنا به این قابلیت، می‌تواند با توجه به شرایط روحی و جسمی‌بیمار از روش‌های درمانی مناسب و درست بهره ببرد.
 • و اما اخلاق پزشکی؛ این ویژگی به معنی این است که یعنی دکتر در عملکردش هیچگونه آسیب عمدی یا سهوی همراه با غفلت به بیمار وارد نکند و از تمام توان خود با بهره مند شدن از استانداردهای لازم، جهت درمان بیمار استفاده نماید.

·         داشتن تعرفه مناسب: هزینه مراجعه به یک متخصص زنان، می‌تواند یکی از عوامل اصلی برای بعضی از بانوان جهت درمان خود باشد. لذا بهترین جراح زنان می‌بایست با ارائه تعرفه مناسب و معقول در رسیدن به سلامت جامعه زنان قدمی‌یزرگ بردارد. با این اتفاق خوب، همه بانوان عزیز فرصت استفاده از معاینات سالیانه و درمان بیماری‌هایشان را پیدا خواهند کرد.

خانم دکتر آزاده رضایی با دارا بودن ویژگی‌های ذکر شده در بالا، به عنوان بهترین جراح زنان در تهران شناخته شده‌اند و آمار رضایت مراجعه کنندگان عزیز از این پزشک بسیار بالا است .شما عزیزان در هر کجای کشور که باشید می‌توانید جهت دریافت مشاوره و راهنمایی از این پزشک اقدام نمایید و با خیالی آسوده از تجربه وتخصص ایشان بهره مند گردید.

انواع اقدامات درمان یک جراح زنان خوب

انواع اقدامات درمان یک جراح زنان خوب

 • سرطان (سینه و دستگاه تناسلی)
 • بارداری خارج رحمی
 • فیبروم رحم
 • بی اختیاری ادرار
 • تومور بارداری
 • کیست‌های تخمدانی، سندرم تخمدان پلی کیستیک و نیز پولیپ
 • ناباروری
 • ناهنجاری مادرزادی
 • عفونت مقاربتی و آمنوره
 • اختلالات و مشکلات جنسی
 • اختلالات سیتولوژی
 • اندومتریوز
 • بیماری التهابی لگنی
 • مسائل مرتبط با یائسگی
 • پیشگیری از بارداری و یا عقیم سازی

 

خدماتی که در مطب دکتر آزاده رضایی ارائه می‌گردد را به تفکیک برایتان ذکر می‌کنیم:

زایمان

زایمان طبیعی و بدون درد و زایمان سزارین از خدمات تخصصی و متمایز خانم دکتر است. تلاش ایشان این است که به مادران عزیز کمک شود تا زایمانی سالم و بدون نقص را تجربه کنند.

معاینات تخصصی

انجام انواع معاینات (پستان، دستگاه تناسلی و..) غربالگری سرطان دستگاه تناسلی، تست پاپ اسمیر- کرایو، نوار قلب جنینNST ، سونوگرافی حاملگی و..

باروری و درمان ناباروری

همه زوج​های نابارور باید براي درمان به متخصصان مراکز سرشناس و معتبر در این زمينه مراجعه نمایند. در این مراکزي متخصصین ناباروري مردان و زنان و نیز جنين‌شناس حضور دارند. بنابراین دریافت مشاوره درست از یک متخصص زنان و نازایی می‌تواند افراد را در مسیر صحیحی قرار دهد و در زمان بروز ناباروری با ارائه شیوه‌های نوین و مناسب، زوج را جهت باروری آماده نماید.

مشاوره تخصصی

مشاوره قبل از ازدواج و نیز قبل از بارداری، مراقبت‌های مرتبط به دوران بارداری تحت نظر یک متخصص دلسوز بهترین نتیجه را برای شما به همراه دارد.

دیگر جراحی‌های تخصصی زنان

انجام جراحی‌های تخصصی (لاپاراسکوپی، هیسترکتومی، پرینورافی و جراحی سیتوسل و…)

در این قسمت از مقاله برخی از آنها را برایتان شرح خواهیم داد:

لاپاراسکوپی زنان

جراحی لاپاروسکوپی از سال ۱۹۰۰ به پزشکی اضافه گردید و اگر بخواهیم از این جراحی توضیحاتی به شما عزیزان بدهیم می‌شود گفت که نوعی جراحی غیر تهاجمی یا کم تهاجم است. در آن با کمک یک لاپاراسکوپ قسمت‌هایی از داخلی لگن دیده می‌‌شود. این شیوه در بیماری‌ زنان جایگزین عمل جراحی باز می‌باشد. یک جراحی‌ باز غالبا به ایجاد شکافی بزرگ بر روی بدن نیاز دارد، لاپاراسکوپ لوله‌ای باریک با دوربینی با نور می‌باشد که به پزشک امکان مشاهده داخل بدن بیمار را خواهد داد. از لاپاراسکوپی برای درمان و نیز تشخیص بیماری نیز بهره می‌برند. با کمک شیوه تشخیصی آن می‌تواند باز یا بسته شدن لوله‌ رحمی ‌و یا وجود آندومتریوز و فیبروم را تعیین نمود.

سرطان رحم زنان

این بیماری نوعی سرطان می باشد که در سلول‌‌‌های دهانه‌ رحم ایجاد می‌‌‌گردد. دهانه‌ی رحم بخش تحتانی رحم می‌باشد که به واژن وصل می‌‌‌گردد. ویروس پاپیلومای انسانی یا همان HPV که نوعی عفونت منتقله از راه جنسی می‌باشد، در ایجاد بیشتر سرطان‌‌‌ دهانه‌ رحم نقش داشته است. زمانی که سیستم ایمنی زن در معرض HPV قرار ‌گیرد، غالبا از آسیب زدن ویروس پیشگیری می‌‌‌نماید. ولی در تعداد کمی از زنان مبتلا، ویروس سال‌ها زنده مانده و کمک می‌‌‌کند تا برخی از سلول‌‌‌ها بر روی سطح دهانه‌ رحمی به سلول‌‌‌ سرطانی تبدیل شوند. شما می‌توانید از راه آزمایش‌‌‌ غربالگری و تزریق واکسن عفونتHPV، خطر ابتلا به سرطان دهانه‌ رحم را کم کنید.

فیبروم رحمی‌

فیبروم همان توده گرد و سفتی از عضلات است که در داخل رحم ساخته شده و همانگونه که می‌دانیم رحم در دوران بارداری جنین را در خود نگه می‌دارد. برخی از مردم تصور می‌کنند که فیبروم یک تومور است، ولی خوب است بدانیم که فیبروم‌ یک نوع سرطان نیست و تنها نتیجه رشد غیر طبیعی یک سری عضلات رحمی می‌باشد.

 

جراحی‌های زیبایی زنان

جراحی‌های زیبایی زنان

این مورد هم مانند دیگر جراحی‌ها نیازمند تخصص و مهارت  متخصص زنان می‌باشد. یک متخصص زنان خوب نباید از غافله تکنیک‌های جراحی به روز عقب بماند. امروزه بانوان زیادی تمایل به انجام انواع جراحی‌های زیبایی زنان و رفع عیوب ناحیه تناسلی خود دارند که این جراحی به دو صورت جراحی قسمت داخلی و جراحی قسمت خارجی واژینال انجام می‌شود.

انواع جراحی زیبایی زنان

لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی طرفدارن بسیاری در کل دنیا و ایران پیدا کرده است. ممکن است اندام تناسلی یک خانم بنا به دلایل ژنتیکی دارای عدم قرینگی در اندازه دو لابیا باشد. جراحی مذکور با کوچک نمودن لابیا و متقارن کردن آنها باعث بهبود رابطه جنسی و افزایش اعتماد به نفس شخص می‌گردد.

سفید کردن واژن

اغلب بانوان با افزایش سن، زایمان، پوشیدن شلوار تنگ، شیو کردن، بیماری هورمونی و… تیرگی در ناحیه تناسلی خود را تجربه کرده‌اند. مسائلی که می‌تواند کمی‌آزار دهنده باشد. برای درمان این مشکل می‌توان از شیوه سفیدسازی واژن بهره برد.

تنگ نمودن واژن زنان

گاهی واژن به تدریج و به دلایلی مثل زایمان‌های طبیعی مکرر دچار افتادگی گردد. گشاد شدن واژن علاوه بر ایجاد ظاهری نازیبا بر لذت رابطه جنسی و ایجاد بعضی از عفونت‌های ناحیه واژینال موثر است. به همین خاطر این جراحی سرپایی پیشنهاد می‌گردد.

تزریق ژل به واژن

یک روش موثر و عالی در درمان شلی واژن تزریق ژل است. این اقدام باعث جوانسازی واژن نیز می‌شود.

تزریق چربی به واژن

این روش در جهت جوانسازی واژن بدون ایجاد حساسیت انجام می‌شود و چروک و افتادگی آن ناحیه را برطرف می‌کند. چربی مورد نیاز از نواحی بدن فرد مثل شکم و ران برداشته می‌شود.

 

معیارهای انتخاب جراح زیبایی زنان خوب

جراح زیبای واژن خوب فردی می باشد که معیارهای ذیل را دارا باشد:

 • داشتن علم و تخصص لازم و کافی در زمینه جراحی و خدماتی که ارائه می‌نماید.
 • داشتن مهارت در برقراری ارتباط موثر
 • صداقت و راستگویی
 • داشتن صبر و حوصله در پاسخگویی به تمام ‌سوالات بیمار
 • مطلع کردن بیمار از تمام مزایا و حتی معایب و عوارض ناشی از جراحی مورد نظر
 • انجام معاینه دقیق و صحیح مراجعه کننده در جهت تشخیص مشکلات واژن و ارائهبهترین و مناسبترین درمان برای مشکل بیمار
 • شناخت کامل ساختار واژن و مشکلات مرتبط به واژن (تا در زمان جراحی‌های حساس به عصب‌های واژن آسیبی نرساند)
 • آشنایی با تمامی تکنیک‌ها و جراحی‌های روز دنیا
 • آشنایی کامل با تمام مشکلات و بیماری‌های زنان

در آخر بهترین جراح زیبایی زنان باید طوری باشد که پس از انجام جراحی، مشکلی برای شخص ایجاد ننماید و رضایت او را به صورت کامل جلب کند. چنانچه قصد جراحی زیبایی و درمانی را دارید، پیشنهاد می‌کنیم ابتدا با یک جراح زنان خوب در مشهد مشورت نمایید و یا از بهترین جراح تهران راهنمایی بگیرید.

جهت دریافت وقت مشاوره به صورت حضوری و حتی غیر حضوری از خانم دکتر آزاده رضایی می‌توانید با شماره زیر در تماس باشید:

تلفن تماس مطب: ۰۲۱۴۴۰۳۴۰۱۳

این پست چه قدر مفید بوده؟

برای امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز ۰ / ۵٫ تعداد رای: ۰

اولین نفری باشید که نظر می دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید